Úvod

Kavitacia, rádiofrekvencia, IPL prístroje, strie, zoštíhlenie.

akcia

Nepretržitý vývoj a používanie inovatívnych technológií sú základom filozofie spoločnosti NOVAESTETYC, popredného výrobcu prístrojov pre oblasť zdravotníctva a kozmetiky. Prístroje od NOVAESTETYC sú určené najmä na zoštíhlenie a riešenie kozmetických problémov, ako sú napr. strie, celulitída, lokalizovaný tuk, vrásky, ochabnutie pokožky, odstranenie chĺkov a pod.

KAVITÁCIA, RADIOFREKVENCIA - ZOŠTÍHLENIE

Pomocou kavitácie (ultrazvuková liposukcia) a kvadripolárnej radiofrekvencie (radiofrekvenčná liposukcia) se zbavíte prebytočného tuku rychlo a spoľahlivo. Pred uvedením do sériovej výroby, sú všetky typy prístrojov odskúšané lékarmi a kozmetičkami. Následne sú niekoľko mesiacov testované na popredných univerzitách a klinikách. Výsledkom týchto skúšok sú prístroje, které znesú aj tie najprísnejšie kritéria na kvalitu. Firma NOVAESTETYC vyvinula tiež špeciálnu prístrojovú kozmetiku IO´, ktorá se používá v kombinaci s radiofrekvenciou, kavitáciou, IPL a oxyterapiou. Prípravky obsahují vysokú koncentráciu aktívnych zložiek a mimoriadnym spôsobom znásobujú efekt prístrojového ošetrenia.

IPL PRÍSTROJE - INTENZÍVNE PULZNÉ SVETLO

IPL - intenzívne pulsné svetlo je podobné laserovému lúču, které produkuje špeciálna xenonová výbojka. Nastavením vlnovej dĺžky pri emisii fotónov a tiež intenzity (výkonu) svetla, je možné liečiť ošetrovanú pokožku v dermatologii, robiť trvalú epiláciu v kozmetických salónoch alebo tiež vykonávať omladzovanie pleti.

STRIE - ÚPRAVA STRIÍ

Pre kozmetickú úpravu strií firma NOVAESTETYC vyvinula unikátný a patentovaný prístroj EVO3lution, v ktorom se synergicky používajú tri rôzne neinvazívne technológie, ktoré v prípade vzájomnej kombinácie upravujú strie, výrazným spôsobom spevňujú poprsie, zmenšujú obvod pásu, stehien a bokov, odstraňujú neestetické prejavy celulitídy a pod.

Know-how spoločnosti splňuje najvyššie požiadavky profesionálných kozmetických centier i zdravotníckych zariadení. Používaním týchto prístrojov, vybavených špičkovou technológiou, vyvinutých a vyrobených priamo v spoločnosti NOVAESTETYC, ste schopný ponúknuť vašim zákazníkom účinné a neagresívne ošetrenie bez vedľajších efektov.

 

 


< späť | ^ hore | úvod

©2022 epilla SK, s.r.o., Medňanského 17, 036 08 Martin, Slovenská republika
Tel: +421 (0)905 25 77 64
e-mail: info @ epilla.eu | www.epilla.eu
created by TVORIVEC
premium-aesthetic